W dn 18.06.2017 r. W Centrum Edukacji Ekologicznej odbył się VIII Zjazd Rodzin "Onkoludki 2017". Wszyscy doskonale się bawili, zarówno dzieci jak też rodzice, spotkanie miało charakter rodzinnego pikniku. Dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. dmuchane zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, strzelanie z łuku czy zabawa w paintball.

Wiele emocji jak też i radości wywołały konkursy: recytowania wierszy i śpiewania piosenek. Rodzice oraz młodzież po zakończonym leczeniu, z zaciekawieniem wysłuchali wykładu na temat: "Wpływ leczenia onkologicznego na płodność naszych dzieci", który przedstawiła prof. dr hab. n. med. Maryna Krawczuk-Rybak, kierownik Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej z UDSK.

Na zakończenie spotkania było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Dziękujemy za wsparcie przy organizacji zjazdu :Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Ełku, Centrum Edukacji Ekologicznej, wszystkim wolontariuszom. Zjazd był pod patronatem Prezydenta Ełku Pana Tomasza Andrukiewicza, Starosty Pana Marka Chojnowskiego, Wójta Gminy Ełk Pana Tomasza Osewskiego, TVP Olsztyn, Radia 5, Ełk24, Gazety Olsztyńskiej.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, że byliście z nami. Wasza obecność i uśmiech motywują nas do dalszych działań.

Back to top